2026.05.21 - Lehullt a lepel az új évadunkról
 |
Bemutattuk a Toyota Salgótarján-Zenthe Nyár programjait, az új arculatunkat (köszönjük NEST Communications Kft.), valamint az ÉLET ÉS DERŰ évadát! Sok-sok vendégünk volt, megannyi érdekességet megtudhattunk a készülő produkciókról, a színházunk jelenéről és jövőjéről.
Köszönjük minden résztvevőnek és érdeklődőnek a jelenlétet!
A sajtótájékoztatót YouTube csatornánkon hamarosan teljes terjedelmében közölni fogjuk, ott is tartsatok velünk! |
|